ΤΕΛΕΤΗ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ – Welcome Event for New Colleagues

ΕΠΑΛ – 8 Ε.Κ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

Η Διευθύντρια του ΕΠΑΛ Επανομής κα. Νικολαίδου Ελένη, ο Διευθυντής του 8ου Ε.Κ Επανομής κ. Μερλιαούντας Στέφανος και ο Σύλλογος Διδασκόντων του σχολείου μας αποφάσισαν και διοργάνωσαν Τελετή Καλωσορίσματος προς τιμή των νέων συναδέλφων μας, (νεοδιόριστων, αναπληρωτών και ωρομισθίων).

Καλοσωρίσαμε τους νέους συναδέλφους με χειροποίητα εδέσματα μέσα σε ένα ζεστό φιλόξενο περιβάλλον με σκοπό την ομαλή προσαρμογή τους και την ανάπτυξη φιλικών διαπροσωπικών σχέσεων.

Τους ευχόμαστε Καλή Δημιουργική Σχολική χρονιά με υγεία, δύναμη και συνεργασία!!

Τους  υποσχόμαστε ότι θα είμαστε πάντοτε κοντά τους σε ότι χρειαστούν, προσωπικά αλλά και στο εκπαιδευτικό και διδακτικό τους έργο!!

The Principal of the Model Vocational High School of Epanomi Mrs. Eleni Nikolaidou, the Principal of the 8th Laboratory Centre of Epanomi Mr. Stefanos Merliaountas and the Teachers Association of our school organised a Welcome Event to honour all our new colleagues (newly appointed, substitute and hourly-paid teachers).

We welcomed our new colleagues with homemade delicacies in a warm hospitable environment aiming at their smooth adjustment and the development of friendly interpersonal relationships.

We wish them a Happy Productive School Year!

We promise to be by their side to support them in every way, whenever personal or educational issues arise!

Posted in ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ, ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ, ΝΕΑ and tagged , , , , , , , .