Μόνιμος Σύνδεσμος για πρόγραμμα και αρχεία μαθητών – Εκτός ιστοσελίδας

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες/μαθητές/μαθήτριες,

Το πρόγραμμα του σχολείου καθώς και τα σχετικά έγγραφα / οδηγοί ανεβαίνουν πάντα στη σελίδα του σχολείου.

Επειδή όμως η σελίδα, πολλές φορές δεν αποκρίνεται λόγω του φόρτου του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου (ΠΣΔ) και δεν είναι διαθέσιμη ούτε σε εμάς, διαθέτουμε τα παρακάτω αρχεία

• Η τελευταία έκδοση του ΩΡΟΛΟΓΙΟΥ προγράμματος
  • Χρήσιμοι οδηγοί για σύγχρονη και ασύγχρονη εκπαίδευση
  • Και η εγκύκλιος και τα έγγραφα για τις Πανελλαδικές , (Γ Τάξη)

στη διεύθυνση

bit.ly/students-epal

Η διεύθυνση αυτή οδηγεί σε ένα φάκελο που περιέχει όλα τα αρχεία για προβολή ή κατέβασμα και θα ανανεώνετε άμεσα και πριν την ιστοσελίδα, όσο αυτή έχει πρόβλημα.

Οπότε, παρακαλώ να κοιτάτε το σύνδεσμο σε περίπτωση που υπάρχει κάποια αλλαγή στο τελευταίο πρόγραμμα την προηγούμενη ημέρα. Ειδικά για την πρώτη περίοδο που προστίθενται μαθήματα και καθηγητές. Η επόμενη έκδοση προγράμματος αναμένετε στις 1 Απριλίου.

Ειδικά για τους μαθητές της Γ που θα δώσουν πανελλαδικές εξετάσεις , παρακαλώ να φροντίσουν ως προς την κατάθεση της αίτησης.

Σας ευχαριστούμε,

Δημοσιεύτηκε στην/στις κατηγορία/ες ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ, ΝΕΑ, ΩΡΟΛΟΓΙΟ.