ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΩΝ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΩΝ ΤΩΝ ΜΙΣΘΩΜΕΝΩΝ ΛΕΩΦΟΡΕΙΩΝ

Ενημερώνουμε τους μαθητές/-τριές μας ότι τα μισθωμένα λεωφορεία ξεκινούν τα δρομολόγια προς και από το σχολείο μας από αύριο, Πέμπτη 14 Σεπτεμβρίου 2023. Οι ώρες αναχώρησης προς το σχολείο μας είναι αναρτημένες στην ιστοσελίδα μας.

Καλό απόγευμα!

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΜΙΣΘΩΜΕΝΩΝ ΛΕΩΦΟΡΕΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ/-ΤΡΙΩΝ ΤΟΥ ΠΡΟΤΥΠΟΥ ΕΠΑΛ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

Σας ενημερώνουμε ότι τα μισθωμένα λεωφορεία για τη μετακίνηση των μαθητών/-τριών μας κατά το σχολικό έτος 2023 – 2024 θα ακολουθούν το παρακάτω πρόγραμμα.

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΣΤΑΣΗ ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΠΕΡΑΙΑ – ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ – ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙ Goody’s (Περαία) 7:30΄ (Αναχώρηση από Περαία)
Εκκλησάκι (Κάτω Περαία)
Αγία Τριάδα (Villa Kiza)