Σας ενημερώνουμε ότι τα μισθωμένα λεωφορεία για τη μετακίνηση των μαθητών/-τριών μας κατά το σχολικό έτος 2023 – 2024 θα ακολουθούν το παρακάτω πρόγραμμα.
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ | ΣΤΑΣΗ | ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ |
ΠΕΡΑΙΑ – ΠΕΠΑΛ ΕΠΑΝΟΜΗΣ (Απευθείας δρομολόγιο) | Goody’s (Περαία) | 7:50΄ |
ΠΕΡΑΙΑ – ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ – ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙ | Goody’s (Περαία) | 7:30΄ |
Εκκλησάκι (Κάτω Περαία) | 7:30΄ | |
Παπαλαζάρου | 7:40΄ | |
Villa Kiza | 7:45΄ | |
Αγία Τριάδα | 7:50΄ | |
Αγγελοχώρι (φανάρι) | 7:55΄ | |
ΚΑΡΔΙΑ – ΝΕΟΙ ΕΠΙΒΑΤΕΣ | Καρδία (Εκκλησία) | 7:30΄ |
Νέοι Επιβάτες (Μασούτης) | 7:50΄ | |
ΘΕΡΜΗ – ΝΕΟ ΡΥΣΙΟ – ΤΡΙΛΟΦΟΣ – ΠΛΑΓΙΑΡΙ | Αεροπορική βάση (Σέδες) | 7:30΄ |
Θέρμη (Κυκλικός κόμβος) | 7:35΄ | |
Νέο Ρύσιο (ΚΑΠΗ) | 7:45΄ | |
Τρίλοφος (Μασούτης) | 7:55΄ | |
Πλαγιάρι (Bonobo) | 8:00΄ | |
ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ | Καλλικράτεια (Αστυνομικό Τμήμα) | 7:50΄ |
Ηράκλεια (Τελείωμα παραλίας) | 8:00΄ | |
ΣΧΟΛΑΡΙ – ΛΑΚΚΩΜΑ -ΜΕΣΗΜΕΡΙ | Σχολάρι (Πλατεία) | 7:30΄ |
Λάκκωμα (Εκκλησία) | 7:40΄ | |
Μεσημέρι (ΚΑΠΗ) | 7:50΄ |
Από τη Διεύθυνση του Π.ΕΠΑ.Λ Επανομής