Αγιασμός 11ης Σεπτεμβρίου ώρα 09.00 & Δρομολόγια για Λεωφορεία

Ενημερώνουμε τους μαθητές και τις μαθήτριές μας ότι ο Αγιασμός για την έναρξη του νέου σχολικού έτους 2023 – 2024 θα πραγματοποιηθεί την

Δευτέρα 11  Σεπτεμβρίου 2023 στις 09:00΄ π.μ.

Με την ευκαιρία, η Διεύθυνση του Πρότυπου ΕΠΑ.Λ. Επανομής, η Διεύθυνση του 8 ου Εργαστηριακού Κέντρου Επανομής και οι Σύλλογοι Διδασκόντων ευχόμαστε στους μαθητές, στις μαθήτριές μας και στις οικογένειές τους μια νέα, δημιουργική σχολική χρονιά, με υγεία.

Σας ενημερώνουμε ότι τα μισθωμένα λεωφορεία για τη μετακίνηση των μαθητών/- τριών μας κατά το σχολικό έτος 2023 – 2024 θα ακολουθούν το παρακάτω πρόγραμμα, το οποίο θα ισχύσει από την πρώτη ημέρα λειτουργίας της σχολικής μας μονάδας, από την Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2023.

Δείτε τα δρομολόγια εδώ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΜΙΣΘΩΜΕΝΩΝ ΛΕΩΦΟΡΕΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΠΡΟΤΥΠΟΥ ΕΠΑΛ ΕΠΑΝΟΜΗΣ – ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2023-2024