Ολιγομελή τμήματα – εγγραφές

Εγκρίθηκαν για το 1ο ΕΠΑΛ Επανομής τα τμήματα

• Β Γεωπονίας
  • Β Ηλεκτρολογίας
  • Γ  Τεχνικός Θερμικών και Υδραυλικών Εγκαταστάσεων και Τεχνολογίας Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου

Παρακαλούνται οι μαθητές και οι μαθήτριες ή οι γονείς τους να κάνουν εγγραφή στα τμήματα που επιθυμούν μέχρι αύριο στις 23.59 στην ηλεκτρονική πλατφόρμα e- εγγραφές .

Η ηλεκτρονική πλατφόρμα e-eggrafes θα είναι σε λειτουργία από την Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου 2019 και ώρα 09.00 π.μ. έως το Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου 2019 και ώρα 23.59 προκειμένου να υποβληθούν εκπρόθεσμες ηλεκτρονικές αιτήσεις εγγραφής και ανανέωσης εγγραφής για ΓΕ.Λ. και Ε.ΠΑΛ. από τους γονείς-κηδεμόνες των ανήλικων μαθητών/τριών ή τους/τις ίδιους/ίδιες εφόσον είναι ενήλικοι/ες.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες εκτυπώνουν την Ηλεκτρονική Αίτηση και την καταθέτουν μαζί με τα απαραίτητα δικαιολογητικά στον/στη Διευθυντή/ντρια του σχολείου, προκειμένου ο/η τελευταίος/α να τα αποστείλει στην οικεία Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης. Η έγκριση των εκπρόθεσμων εγγραφών πραγματοποιείται από τον/τη Διευθυντή/ντρια Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης