Απονομή πτυχίων των μαθητών των ειδικοτήτων της Γ΄ τάξης του Τομέα Υγείας και Πρόνοιας

ΕΠΑΛ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

ΑΠΟΝΟΜΗ ΠΤΥΧΙΩΝ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ  ΤΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ  ΤΗΣ Γ΄ ΤΑΞΗΣ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ

Στις 21 Ιουνίου 2019, στο εργαστήριο Βοηθών Βρεφονηπιοκόμων   του 8ου Εργαστηριακού Κέντρου Επανομής, πραγματοποιήθηκε Τελετή   Απονομής Πτυχίων και Απολυτηρίων  για τους απόφοιτους μαθητές/τριες  των ειδικοτήτων Βοηθών Βρεφονηπιοκόμων, Βοηθών Νοσηλευτών και Βοηθών Φυσικοθεραπευτών της Γ΄ τάξης,  επιβραβεύοντας τους κόπους και τις προσπάθειες τους  τόσο των μαθητών όσο και των γονιών τους, όλα αυτά τα χρόνια στο σχολείο μας.

Η Διευθύντρια του ΕΠΑΛ Επανομής κα Νικολαίδου Ελένη, ο Διευθυντής του 8ου Εργαστηριακού Κέντρου Επανομής κ. Μπιμπιλάκης Αθανάσιος, η Υπεύθυνη του Τομέα Τσούγκα Παναγιώτα, οι Υπεύθυνοι των εργαστηρίων Βοηθών Βρεφονηπιοκόμων κα. Καργοπούλου Ολυμπία, Βοηθών Νοσηλευτών κα. Μπακρατσά Δέσποινα,  Βοηθών  Φυσικοθεραπευτών κ. Σιδηρόπουλος Αναστάσιος και οι καθηγητές/ τριες των ειδικοτήτων κα. Παπαγιάννη Μαρία  και κα. Τσιναρίδου Σουμέλα αποχαιρέτησαν με χαρά και περηφάνια τους μαθητές/τριες  απονέμοντας τα πτυχία και τα απολυτήρια τους και ευχόμενοι σε όλους/όλες τους μαθητές/τριες:

Καλή Επιτυχία στην προσωπική και επαγγελματική τους ζωή!!

Εκπλήρωση όλων  των στόχων τους και των επιδιώξεων τους!!

Ένα λαμπρό και δημιουργικό μέλλον!!

Συγχαρητήρια  και καλή τύχη!!

Posted in ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ and tagged , , , .